До дня батька

День батька щорічно відзначається в третю неділю червня. У цьому році це свято відзначали 19 червня.

Що таке бути батьком. Батько - це людина, яка зможе навчити дитину життя. Першим визначить для нього поняття добра і зла, істини і брехні, правильних і неправильних вчинків. Допоможе йому виробити навички поведінки в суспільстві, будувати відносини з ровесниками і старшими. Зрозуміло, щоб у дитини склалося вірне розуміння етичних понять, батько повинен бути для нього взірцем.

Бути батьком непросто, і цьому мистецтву не навчать навіть найпопулярніші книги по сімейної педагогіці. Адже теоретичні розумування їх авторів необхідно поєднувати з тим, що щодня переживаєте ви і ваша дитина. Виховуйте його і себе, вчіть життя і вчіться разом з ним. А головне - любіть. Так сильно і віддано, щоб він називав вас не «батьком», а татом.

Фото челендж «Я і мій улюблений тато» пройшов у середніх групах нашого закладу.

Тож бажаємо татам наших вихованців успіхів у всіх справах і починаннях, більше яскравих, позитивних емоцій в житті, нескінченної молодості, мужності, терпіння і сил. Нехай енергія переповнює, а життєрадісність і оптимізм допомагають у всьому. Щастя, миру і добробуту, з Днем батька!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.